Karılımcılar için Rehber

Etkinlik akışı ile ile ilgili anlık bilgilendirmeyi nasıl alırım?/ Duyurular

Coronathon ile ilgili duyuruları Facebook ve Instagram safyalarımızdan ulaşabilirsiniz. Gün boyunca duyurular için hem Facebook hem Instagramı kontrol ediniz

Takım oluşturmak zorunlu mu?

Takım oluşturmak veya bir takıma katılmak istiyorsanız, herkese açık olan Facebook CoronathonTurkiye Grubu üzerinden diğer üyelerle iletişime geçebilirsiniz. Fikirlerinizi ve ihtiyaçlarınızı grubun sayfasından paylaşım şeklinde girerek, takımınıza kişilerin gelmesini sağlayabilir ya da kendinizde paylaşılmış fikirlerin takımına girmeyi talep edebilirsiniz.

Unutmayın bu süreçte fikrinizin geliştirilmesi ve ilerlemesi için takım kurmanız büyük bir avantaj. 

Takım oluşturamadığınız durumda sürece bireysel olarak da devam edebilirsiniz. Gruba katılmak için talep göndermeyi unutmayın!

Fikrimi nerede ve ne şekilde paylaşacağım? / Fikir Başvuru Formu /

Öncelikle bu formu doldurun.

Daha sonra projenizin detaylarını paylaşmaya hazır hale geldiğinizde ,Pazar günü 23:59 tarihine kadar aşağıdaki linkte yer alan formla projenizi bize ulaştırın. Başvurular sadece bu linkten alınacaktır. 

Unutmayın, bu bir ön eleme aşamasıdır, bize iletilen fikirler organizasyon komitesi tarafından dikkatle okunarak, web sitemizde yer alan değerlendirme kriterleri doğrultusunda ön elemeye tabi tutulacaktır. 

Mentörlük desteği nasıl alabilirim ?/ Mentör Listesi

21-22 Mart sürecinde sizlerin ihtiyaç duyabileceği mentörler desteğini unutmadık. Türkiye’nin alanında uzman birçok ismi mentör olarak bu sürece destek oldular.

Hemen her konuda , her uzmanlıkta uzun bir mentör listemiz var! Unutmayın fikirlerinizi ilerletme aşamasında alacağınız uzman desteği çok değerli.

Mentörlerin adlarını, soyadlarını, çalıştıkları kurum ve hangi konularda sizlere yardımcı olabileceklerini aşağıdaki linkten bulabilirsiniz. Mentörlerin müsait oldukları saatler linkte mevcuttur. Mentörün Cumartesi ve Pazar için verdiği saatlerde, o mentörle görüşmek istiyorsanız, isminin yanında ki Zoom/Teams/Google meet linki bölümünde tıklayarak bulabilirsiniz. Mentörlerin verdiği saatler arasında tıklayınız. Başkaları aynı anda mentörle konuşuyorsa dinleyebilirsiniz. Mentörünüz sizi sıraya alacak ve devam eden konuşmasından sonra size zaman ayıracaktır. Her mentörlük 15 dakika ile sınırlıdır.

Mentör listesi

Oturumlara katılmak zorunlu mu?

Lansman, Soru-Cevap, Sorun Nasıl Tespit Edilir, Çözüm Nasıl Bulunur, Test Nasıl Edilir Webinarı ve Etki Analizi webinarları aşağıdaki linklerden canlı olarak yapılacaktır. Lansman dışında diğer Webinar’lara katılım zorunlu değildir, bu oturumlar sizlerin fikirlerinizi geliştirmeniz, doğru çözüme gitmeniz gibi konularda sizlere uzman desteği vermek için hazırlanmıştır. Günün başında hangi oturumlara ihtiyacınız olduğunu belirleyip, geri kalan zamanlarda fikirleriniz üzerine çalışmaya devam edebilirsiniz.

Translate »
Share This